Tilbake til alle rapporter

Gatelys som ikke virker

Rapportert i kategorien Gatelys av Nina Gangeskar 22:03, søn. 9 februar 2014

Sendt til Vågsøy og Statens vegvesen region vest 2 minutter senere

Lykta står mellom Annie Skomsø og Nina Gangeskar

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Melding sendt videre til vår elektriker

    Sendt inn av Odd-Henning Svoren 08:47, man. 10 februar 2014

  • Melding sendt videre til vår elektriker som ordner det.

    Sendt inn av Odd-Henning Svoren 08:48, man. 10 februar 2014

  • Problemet ble løst relativt raskt.

    Sendt inn av Nina Gangeskar 09:25, man. 10 mars 2014, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter