Tilbake til alle rapporter

Lyskryss. Fra turistvegen mot bruvegen.

Rapportert i kategorien Trafikklys av Tom Olsen 23:14, tor. 20 februar 2014

Sendt til Tromsø og Statens vegvesen region nord 1 minutt senere

Blir rødt for kjøring til høyre (mot brua), når det fremdeles er grønt lys for kjøring til venstre. Er vel ingen fornuftig grunn til at det skal være slik, spesiellt når det er kraftig kø på morgenen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:32, fre. 21 mars 2014

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:06, fre. 18 april 2014

  • Ingen endring eller tilbakemelding.

    Sendt inn av Tom Olsen 18:06, fre. 18 april 2014

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter