Tilbake til alle rapporter

Mangler gateanvisning

Rapportert i kategorien Trafikkskilter anonymt 10:07, fre. 18 mars 2011

Sendt til Skedsmo 2 minutter senere

Ved innkjørselen fra miljøgata/Strømsveien til Frydenlundsgata er det ikke satt opp gateskilt (skilt merket Frydenlundsgata)

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Vi skal se på saken

    Publisert anonymt 11:48, tor. 24 mars 2011

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:55, man. 18 april 2011

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:55, ons. 18 mai 2011

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:32, lør. 18 juni 2011

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 01:31, søn. 17 juli 2011

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 16:37, tir. 16 august 2011

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 23:01, fre. 16 september 2011

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 00:33, lør. 15 oktober 2011, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter