Tilbake til alle rapporter

Hull i veien

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 22:18, ons. 19 mars 2014

Sendt til Statens vegvesen region øst og Sørum 2 minutter senere

Etter graving for ca 8 mnd siden, har de ansvarlige bare forlatt stedet uten å asfaltere på nytt. det ble lagt kabler/rør over veien, og sener fylt på med pukk/grus.

Dette har medført stor hull, hvor bilene til stadighet slår nedi.

For en tid siden ble det fylt på mere grus, og sperrebukker satt opp som varslel, men det er nå like ille igjen.

Flere har neste fått ødelagt forstilling/dekk.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • 3 dager etter at jeg varslet, bla stedet asfaltert. Jeg tar av meg hatten for Sørum kommune i denne saken !!!

    Publisert anonymt 19:59, tor. 17 april 2014, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter