Tilbake til alle rapporter

Brøyteskade

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 10:23, tor. 3 april 2014

Sendt til Statens vegvesen region sør og Grimstad 2 minutter senere

Hei,

Autovern/rekkverk på gangvei ned mot skogen er ødelagt. Ser ut som at det er i forbindelse med brøyting at det har skjedd. Flere ødelagte stolper.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:09, fre. 9 mai 2014

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 10:31, fre. 6 juni 2014, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter