Tilbake til alle rapporter

Slukket gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Frode Bentzen 22:55, ons. 30 april 2014

Sendt til Rygge og Statens vegvesen region øst 5 minutter senere

Gatelykta ved sørøstre hjørne av blokka er sluknet.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 23:12, lør. 31 mai 2014

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:19, man. 25 august 2014

  • Det er lys igjen.

    Sendt inn av Frode Bentzen 18:21, man. 6 oktober 2014, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter