Tilbake til alle rapporter

Skrapin av veg/rensking av grøfter

Rapportert i kategorien Hull i vei av jan ola belgum 11:52, tor. 15 mai 2014

Sendt til Statens vegvesen region øst og Sel 3 minutter senere

Vegen på Dahleflate trenger å bli skrapet og renske ved kommlokker. grøftene på øvre rekke trenger en rens da gjerdet hollder på å bli borte.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Dahleflata skal høvles og renskes med det aller første. Entreprenør er bestilt

    Sendt inn av Bjørn Aabakken 08:53, man. 19 mai 2014, markert som fikset

  • Mangler grøfterensk på oversiden av øvre husrekke

    Sendt inn av jan ola belgum 13:02, tor. 12 juni 2014, åpnet på nytt

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:12, fre. 11 juli 2014

  • Problemet er løst

    Sendt inn av Bjørn Aabakken 09:31, fre. 19 september 2014, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter