Tilbake til alle rapporter

Løst kumlokk

Rapportert av FiksGataMi4Android av Trine Gården 15:03, fre. 6 juni 2014

Sendt til Moss og Østfold 2 minutter senere

3 firkantede kulokk løs- fra Jafra grill og ned til Flemminghjørnet.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 16:26, fre. 4 juli 2014

  • Jeg er usikker på om dette er en kommunal sak eller Statens vegvesen.
    Det er ikke et kumlokk, men en rist over sluk.

    Sendt inn av Trine Gården 16:26, fre. 4 juli 2014

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter