Tilbake til alle rapporter

Autovern i dårlig forfatning.

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 19:06, fre. 6 juni 2014

Sendt til Tysvær og Statens vegvesen region vest 4 minutter senere

Autovern som skiller gang og sykkelvei fra veibanen i denne smale og farlige svingen er veldig dårlig. Det hender ofte at vogntog drar henger inn i dette når de møter andre store biler. Det er stor fare for at dette en dag gir etter og kan skade myke trafikanter som er på sykkelstien.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 07:52, lør. 5 juli 2014

  • Løst

    Publisert anonymt 13:36, ons. 25 mars 2015, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter