Tilbake til alle rapporter

Løst kummlokk

Publisert av Inger Johnsen 12:14, lør. 5 juli 2014

Sendt til Kristiansund og Møre og Romsdal 1 minutt senere

Det bråker veldig med smeller hver gang bilene kjører over dette.Dette problemet har vert der lenge.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:00, lør. 2 august 2014

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 07:59, søn. 31 august 2014

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:55, ons. 1 oktober 2014

  • Problemet er enda ikke løst

    Sendt inn av Inger Johnsen 17:55, ons. 1 oktober 2014

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter