Tilbake til alle rapporter

Rydding etter gravearbeider

Publisert av Helge Evensen 09:07, tor. 31 juli 2014

Sendt til Bærum og Akershus 2 minutter senere

Det ble lagt en ny kabel langs Hestenga fra krysset med Glassverkveien til Skogstuveien. Dette arbeidet ble ferdig i juni. Siden har skilter blitt stående og en stor kabeltrommel blitt liggende (i krysset Skogstuveien/Hestenga). På tide å få fjernet dette?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fint opplegg, og saken ble løst!

    Sendt inn av Helge Evensen 09:31, tor. 28 august 2014, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter