Tilbake til alle rapporter

Dyp dump.

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Monica Mork Rognlien 13:21, ons. 20 august 2014

Sendt til Statens vegvesen region øst og Gjøvik 4 minutter senere

Kjører her daglig og på vei oppover må vi legge oss inn i midten fordi det er en dump som går såpass ned at det ikke er noe alright å kjøre her i 60km/t.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:29, ons. 17 september 2014

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 23:30, ons. 15 oktober 2014

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter