Tilbake til alle rapporter

Gjennglemt veiarbeid ?

Publisert av Kim Kloster 10:15, fre. 5 september 2014

Sendt til Rogaland og Rennesøy 4 minutter senere

Markører i veine har stått i flere måneder og skaper daglig grafikkfarlige situasjoner. INTET veiarbeid er sett de siste måneder,

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:43, fre. 3 oktober 2014

  • Intet har skjedd.

    Sendt inn av Kim Kloster 10:43, fre. 3 oktober 2014

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter