Tilbake til alle rapporter

Mørklagte gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 21:50, søn. 7 september 2014

Sendt til Sør-Odal og Statens vegvesen region øst 5 minutter senere

Samtlige gatelys i Sanderveien (Fv175) - nærmere bestemt 60-sona nedenfor Tanumkollen - har vært mørklagte i flere dager. Veien i dette området er svært svingete og uoversiktelig, og jeg håper dette blir fikset før det blir enda tidligere mørkt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 23:20, fre. 10 oktober 2014

  • Fikset :)

    Publisert anonymt 08:15, ons. 10 desember 2014, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter