Tilbake til alle rapporter

Restavfall/søppel

Rapportert i kategorien Forsøpling anonymt 19:30, ons. 10 september 2014

Sendt til Time 5 minutter senere

Har ligget relativt mye søppel langs veien her i flere måneder. Er ekstra synlig nå etter at kantklipperen har spredd det utover. Ligger langs veien over en strekning på ca 400 meter retning Kverneland.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Enten er noe av søppelet ryddet,eller så har vinden spredd det. Ligger fortsatt en del igjen i grøfta og inn i skogen.

    Publisert anonymt 22:39, ons. 8 oktober 2014

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter