Tilbake til alle rapporter

Veg og gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Amund Bruun Edvardsen 11:35, tor. 11 september 2014

Sendt til Statens vegvesen region øst og Løten 5 minutter senere

Gatelys i løkjavegen lyser ikke eller gløder veldig dårlig dvs dårlig lys. Noen steder der det er lys ligger lampa inni trekrona og da lyser det kun opp i treet ikke ned på gata. Det er mye huller i vegen. Når disse repareres kommer hullene tilbake etter kort tid etter regnvær. Vannet renner ikke av veien pga gress og sand på vegskulder.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 23:37, tor. 9 oktober 2014

  • Det tok laaang tid før det skjedde noe, men nå lyser det i lampene(gatelysene) i hvertfall.

    Når vegdekke blir som det var får vi se til våren. Enn så lenge har vi en vel hullete vei...

    Sendt inn av Amund Bruun Edvardsen 08:03, fre. 7 november 2014, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter