Tilbake til alle rapporter

Gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av johnny olsen 17:05, fre. 12 september 2014

Sendt til Statens vegvesen region nord og Sortland 5 minutter senere

Hei.er en del slykkte gatelys i dette området.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Gatelys

    Sendt inn av johnny olsen 17:07, fre. 12 september 2014

  • Hei.oppdater meg når problemet er løst.

    Sendt inn av johnny olsen 17:11, fre. 12 september 2014

  • Strandgata på Sortland, området fra Kiwi til Rimi er bekmørkt. Her trengs det virkelig gatelys. Det hjelper heller ikke at folk kjører som noen idioter her.

    Sendt inn av Petter Martinsen 08:27, tir. 16 september 2014

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter