Tilbake til alle rapporter

Sand på lekeplass.

Publisert av Silje Høibø 22:23, tir. 23 september 2014

Sendt til Flekkefjord og Vest-Agder 2 minutter senere

Det mangler sand under lekeapparatene og i sandkassen på lekeplassen. Den ble gravd ut for ca 1,5 år siden for å få påfyll på ny sand. Den har vi ventet på altfor lenge nå. Plankene som holder sanden på plass er råtne og må byttes ut.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter