Tilbake til alle rapporter

Kum i veikanten

Publisert av Hans Jacob Bakke 11:11, tir. 30 september 2014

Sendt til Bærum og Akershus 4 minutter senere

Nærkontakt med en kum som ligger nesten ute i veibanen kostet meg et nytt bildekk. Kummen stikker 12-15 cm over veibanen og er ikke lett å se. Jeg lå godt ute til høyre fordi jeg møtte en person med to hunder. Jeg foreslår at dere slår ned et solid stålrør ved kummen for å hindre fremtidige sammenstøt med brøytemateriell og biler. Mvh Hans Jacob Bakke

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Kommunen har sett på saken og stedet er delvis utbedret med oppfylling av grus.

    Sendt inn av Hans Jacob Bakke 12:37, tir. 28 oktober 2014, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter