Tilbake til alle rapporter

Lys i lysstolpe er dekket av blader fra trær

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 16:35, tir. 30 september 2014

Sendt til Statens vegvesen region øst og Asker 5 minutter senere

Busker / trær har i det siste vokst så mye at det dekker lyset fra to lysstolper ved siden av hverandre. Det er ganske mørkt og hensikten med lysstolpene er mer eller mindre borte. Bør ta med motorsag og kutte ned villnisset.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:01, ons. 29 oktober 2014

  • Trærne er kappet

    Publisert anonymt 14:25, lør. 22 april 2017, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter