Tilbake til alle rapporter

Forsøpling

Rapportert anonymt 14:14, fre. 3 oktober 2014

Sendt til Hamar og Hedmark mindre enn et minutt senere

Undergangen under R25 fra Stranda er forferdelig forsøplet med flasker og masse skrot. Det står også en ny sykkel der. Vet ikke om dette egentlig er en sak for politiet. Noen "bor" nok der.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Hei!

    Denne saken er gammel og vi velger derfor å lukke den. Send gjerne inn en ny sak hvis problemet fortsatt ikke er løst

    Mvh Hamar kommune

    Publisert anonymt 11:54, man. 18 desember 2017, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter