Tilbake til alle rapporter

Uferdig asfalt

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 17:32, man. 6 oktober 2014

Sendt til Statens vegvesen region øst og Løten 3 minutter senere

Halve veien ble asfaltert i sommer, men den andre siden av veien er nå så dårlig at man må kjøre på feil side av veien midt i denne svingen! Rett og slett trafikkfarlig!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 22:15, man. 3 november 2014, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter