Tilbake til alle rapporter

Mørkt gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 00:22, søn. 12 oktober 2014

Sendt til Sør-Odal og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Siste gatelys før snuplassen i P. G. Mangsetsveg er mørklagt. Nærmere bestemt rett utenfor garasjen i nr. 52. Fint om vi fikk lys i denne stolpen igjen snart :)

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fikset

    Publisert anonymt 12:10, ons. 4 januar 2017, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter