Tilbake til alle rapporter

Veilys

Rapportert i kategorien Gatelys av Tom R. Hanssen 17:55, lør. 1 november 2014

Sendt til Sande og Statens vegvesen region sør 5 minutter senere

Det er veldig dårlig veiløsninger i dette området , lampene er fra antagelig tidlig 80 åra , lyser veldig dårlig, det er mange unger å voksne som går /sykler i området , går det Ann å få byttet ut de lampene , det er byttet opp gutugatabru og fra krysset i klevjerhagen å mot galleberg , dette er et sterkt ønske om noe gjøres

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:08, søn. 30 november 2014

  • Dette er en fylkesvei, fylke sier det er Sande komune som vedlikeholder veien , Sande komunesier det er fylke , så her bor vi tydeligvis i utkant Norge. Hvem gjør hva ?

    Sendt inn av Tom R. Hanssen 10:08, søn. 30 november 2014

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:19, søn. 28 desember 2014

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter