Tilbake til alle rapporter

Manglende veilys

Rapportert i kategorien Gatelys av Ann Kristin Bråthen 19:39, lør. 1 november 2014

Sendt til Oppegård og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Fortsatt mange mørke gatelys på Taraldrudveien mellom Kongeveien og E6. Smalt, svingete og 70-sone gjør strekningen farlig i høstmørket. Dette er en Rv/Fv og må til SVV!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:10, søn. 30 november 2014

  • Endelig lys!

    Sendt inn av Ann Kristin Bråthen 20:35, tir. 2 desember 2014, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter