Tilbake til alle rapporter

Gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av johnny olsen 16:13, tir. 4 november 2014

Sendt til Statens vegvesen region nord og Sortland 2 minutter senere

Mørkt gatelys.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 23:46, tir. 2 desember 2014

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:33, tor. 1 januar 2015

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:39, tor. 29 januar 2015

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:49, tor. 26 februar 2015

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 23:37, tor. 26 mars 2015

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 00:02, fre. 24 april 2015

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter