Tilbake til alle rapporter

Gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Bjørn sandland 21:17, tir. 11 november 2014

Sendt til Statens vegvesen region sør og Kviteseid 3 minutter senere

Gatelys som ikkje lyser frå Hauglandsmyra og til byggefeltet ved Scania Brunkeberg DET er og høl i vegen frå E134 retning Scania ordal

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Bjørn sandland 21:29, fre. 12 desember 2014, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter