Tilbake til alle rapporter

Mørkt gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 00:00, man. 24 november 2014

Sendt til Statens vegvesen region øst og Løten 5 minutter senere

Innmeldt 1 gatelys fra før. I seljevegen er det 2 gatelys som ikke lyser. Det ene er rett utenfor huset i seljevegen 4, det andre befinner seg i furasvingen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Bra respons. Gatelys iorden 1-2 dager etter innrapportert problem.

    Publisert anonymt 15:56, man. 22 desember 2014, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter