Tilbake til alle rapporter

Gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 16:08, man. 24 november 2014

Sendt til Statens vegvesen region øst og Løten 2 minutter senere

Budorveien fra rv 25 og nordover hadde gatelys på vestsida av vegen. Stolper og arm. ble tatt ned pga ny vann/kloakk. Nye stolper og arm. ble satt opp for 2 uker siden på østsida. Supert om dette gatelyset snart virker

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 14:18, fre. 2 januar 2015, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter