Tilbake til alle rapporter

Ikkje Sandane på fortau

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 08:30, fre. 28 november 2014

Sendt til Luster og Statens vegvesen region vest 4 minutter senere

Det er ikkje Sandane på fortauet under Hafslo Barnehage, kun delvis opp mellom skule og barnehage

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Smelta

    Sendt inn av Tor Erik Nybø Ones 20:54, tor. 8 oktober 2015, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter