Tilbake til alle rapporter

Manglende gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av kristin knutsen 19:34, søn. 14 desember 2014

Sendt til Statens vegvesen region sør og Søgne mindre enn et minutt senere

Etter tordenvær har vedderheia vært uten gatelys i flere dager Hadde vært fint hvis det snart ble fikset

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Det gjelder også bakken ned fra Vedderheia til Tinntjønn skole

    Sendt inn av Morten Endre Lohne 22:15, søn. 14 desember 2014

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av kristin knutsen 21:52, søn. 11 januar 2015, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter