Tilbake til alle rapporter

Gatebelysning

Rapportert i kategorien Gatelys av Halvard Hynne 09:45, ons. 21 januar 2015

Sendt til Statens vegvesen region øst og Grue 5 minutter senere

To (begge) lampepunkter i nordre del/ innkjøring av Snorresveg uten lys!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Feilmelding er mottatt og registret. Pærer blir skiftet ved gjennomkjøring av alle lysanlegg 2 ganger pr år. Neste gang antagelig i løpet av februar.

    Publisert anonymt 12:51, ons. 21 januar 2015, markert som fikset

  • Hensikten med Fixgatami må vel være å påpeke feil som derved blir rettet. Hvis defekte lys kun byttes på de to rutinemessige rundene har det ingen hensikt å rapportere.

    Sendt inn av Halvard Hynne 13:44, tir. 24 februar 2015, åpnet på nytt

  • Fortsatt like mørkt i nordre del av Snorresveg.

    Sendt inn av Halvard Hynne 12:50, søn. 8 mars 2015

  • Lyspunkt i engen av Jernbaneveien 24 virker ikke

    Publisert anonymt 09:12, fre. 27 mars 2015

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter