Tilbake til alle rapporter

Mørkt veilys

Rapportert i kategorien Gatelys av Ingunn Hagensen 19:22, tir. 27 januar 2015

Sendt til Skedsmo og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Siden sommeren 2014 har veilyset utenfor Farseggen 83 vært mørk. Jeg har meldt fra mange ganger siden høsten 2014, både på fiksgatami, til infratek og mail til skedsmo kommune. Vær så snill å ordne det. Hilsen Ingunn Hagensen

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Ingunn Hagensen 19:47, ons. 25 februar 2015, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter