Tilbake til alle rapporter

Manglende gatebelysning

Rapportert i kategorien Gatelys av Heidi Hoffsbakken 19:26, lør. 7 februar 2015

Sendt til Nittedal og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Alle gatelysene i Smedstuveien og Smedstusvingen(1480 slattum) er mørke!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Heidi Hoffsbakken 07:56, man. 9 mars 2015, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter