Tilbake til alle rapporter

Mangler gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av An ders 06:51, fre. 25 mars 2011

Sendt til Stjørdal 4 minutter senere

Her har det mangla gatelys i hele vinter, Noe som er litt skremmende med tanke på hvor mye folk som går her på kveldstid! Se til å få fikset dette da stjørdal kommune, Syns det er på tide at dette blir fikset.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Lurer litt på svar på denne?

    Sendt inn av Anders 20:14, tor. 14 april 2011

  • Ok

    Publisert anonymt 08:14, fre. 19 oktober 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter