Tilbake til alle rapporter

Stein og spiker i veiene som skader bilene våre

Rapportert i kategorien Gatefeiing av Kristin Günther 12:31, tir. 10 mars 2015

Sendt til Våler og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Hei Vi har på kort tid fått ødelagt dekk på tre av våre biler ved at vi har kjørt på stein og spiker som ligger i veiene rundt der vi bor og kjører daglig. Det er utstrakt anleggstrafikk rundt der vi bor (Augerød) og dette har kostet oss dyrt. Jeg undres hvem som har ansvar for å rydde/ feie veien når det kjøres tungtransport her for det som gjøres i dag er hvertfall ikke nok. Vi har på kort tid ødelagt dekk på tre biler og dette har kostet dyrt. Den ene stenen jeg kjørte på (pga mørket, da denne veien ikke er opplyst, var det umulig å se) ødela ikke bare et dekk, men laget et hull under bilen i tillegg. Dette begynner å bli et problem og jeg vet flere av naboene våre også har opplevd samme. Kom akkurat fra Dekkmann som kan rapportere om stor økning i dekkskader så dette er enkelt å dokumentere og jeg undres om noen kan ta ansvar for dette og gjøre noe konkret. Hilsen nyinnflyttet... Kristin Gunther

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter