Tilbake til alle rapporter

Gang- og sykkelveg

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 23:46, ons. 18 mars 2015

Sendt til Tynset og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Hei. Kunne denne gang- og sykkelvegen blitt senket et lite hakk, deretter asfaltert? Mange som bruker denne vegen, og den har noen stigninger som er helt unødvendig, da det ikke er noe langs denne vegen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 23:53, ons. 15 april 2015

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter