Tilbake til alle rapporter

Kumlokk trolig ute av posisjon

Rapportert anonymt 20:59, søn. 29 mars 2015

Sendt til Fet og Akershus 1 minutt senere

Kumlokket har trolig blitt forskjøvet av brøytemateriell her om dagen. Pr nå stikker dette opp over veien og vil garantert skade bilhjul som treffer kanten. Er dessuten redd for at det kan være noe som kan ramle ned i kummen. Fint om noen fikser dette.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Saken var fikset kun et par dager etter at meldingen var lagt inn - veldig bra. Ser forøvrig at andre ting som andre har meldt, også er fikset. Flott.

    Publisert anonymt 21:26, søn. 26 april 2015, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter