Tilbake til alle rapporter

Forlat Blå Audi stasjonsvogn bil

Rapportert i kategorien Forlatte kjøretøy av Ramon Tan 23:02, man. 6 april 2015

Sendt til Skedsmo 2 minutter senere

Bilen har knust frontrute og høyre vindu. Ingen skiltnummer og mangler nerderste frontdel eller bumper. Bilen har stått ved fotball bane for mange måneder nu.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Takk for sist, dere gjør en kjempe god job!

    Publisert anonymt 23:04, man. 6 april 2015

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 23:25, man. 4 mai 2015

  • Hei, den blå Audi er fortsatt på samme plass. Så ungdommer/gjeng hentet bremse deler ut av bilen. Eg bekymret at den er brannfarlig og det er noe gjeng i område liker å ødelegge ting. Er dere snill gi beskjed videre å fjerne bilen.

    Publisert anonymt 23:12, søn. 19 juli 2015

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter