Tilbake til alle rapporter

Hull og dunp tvers over Pedros vei

Rapportert i kategorien Hull i vei av Are Mjølsnes 14:44, lør. 26 mars 2011

Sendt til Drammen mindre enn et minutt senere

Stort hull i veien. Fra hullet er det også en dunp som går tvers over veien.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Rettelse: Det skal være krysset Olav Mørchs vei, Brønner'n, altså litt nord for markering på kartet.

    Sendt inn av Are Mjølsnes 16:35, søn. 27 mars 2011

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter