Tilbake til alle rapporter

Bråkete kumlokk

Rapportert anonymt 16:47, tir. 21 april 2015

Sendt til Bærum og Akershus 3 minutter senere

Hei.

Kumlokk som burde bli reparert da det bråker ufattelig mye for hvert hjul som treffer. Det ligger i kjøresporet, så det er 9 av 10 biler som treffer. Utrolig plagsomt, fint om dette kan rettes opp, på forhånd takk.

Mvh Jernbaneveien 1.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Dette er nå løst.

    Takk! :)

    Sendt inn av Håkon 20:42, tir. 16 juni 2015, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter