Tilbake til alle rapporter

Uregistrert bil

Rapportert i kategorien Forlatte kjøretøy av Øystein Kristiansen 20:58, fre. 24 april 2015

Sendt til Tysvær 1 minutt senere

Det står en uregistrert Ford Galaxy på den store parkeringen rett før bensinstasjonen helt inntil vegen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Tysvær kommune har ikke svart.

    Sendt inn av Øystein Kristiansen 18:15, tir. 18 august 2015

  • Bilen er fjernet.

    Sendt inn av Øystein Kristiansen 18:37, ons. 13 april 2016

  • Bilen er fjernet

    Sendt inn av Tysvær kommune 09:55, ons. 31 august 2016, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter