Tilbake til alle rapporter

Dump i veien

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 16:09, man. 4 mai 2015

Sendt til Nedre Eiker og Statens vegvesen region sør 1 minutt senere

Det er en dump i veien rett utenfor Øvre Eikervei 162 A, B, C og D. Dette medfører kraftig risting inne i samtlige 4 husstander når særlig tungt kjøretøy treffer denne dumpen. Det er også oppdaget sprekker i grunnmuren som muligens kan skyldes denne ristingen. Det er første gang i år vi opplever denne ristingen og dumpen i veibanen tror vi er årsaken. Hastighetsgrensen på denne strekningen burde vært lavere da det er mye tungtrafikk som kjører forbi her og veistandarden herfra og forbi Sølfastøya mot Gulskogen er svært dårlig.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter