Tilbake til alle rapporter

Mangler gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 17:55, tir. 29 mars 2011

Sendt til Norddal 5 minutter senere

Det er ca. 150 m veg som mangler gatelys. Ellers er det bra med lys.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:01, tor. 28 april 2011

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:33, man. 30 mai 2011

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:52, tir. 28 juni 2011

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:15, søn. 31 juli 2011

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter