Tilbake til alle rapporter

Manglar asfalt etter gravearbeid

Rapportert i kategorien Hull i vei av Ellen Bakken 22:25, fre. 12 juni 2015

Sendt til Statens vegvesen region sør og Kviteseid 5 minutter senere

I fjor vart det grave tvers over vegen. Har sidan då mangla asfalt og det er ein høg kant/djupt hol i vegen, slik at ein må stoppe heilt opp med bil, for så å rulle seint over denne "grøfta". Nå må tida vera inne for reparasjon av vegen. Bilar står i fare for å bli øydelagde og syklistar i fare for å dette av sykkelen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Ellen Bakken 20:35, tor. 16 juli 2015, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter