Tilbake til alle rapporter

Dårlig asfalt

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 22:59, fre. 12 juni 2015

Sendt til Holmestrand og Statens vegvesen region sør 1 minutt senere

I krysset ble asfalten ødelagt omtrent samtidig som den var nylagt.. Holdt meget dårlig. Har også vært ekstra med tunge kjøretøy i det siste, pga mye graving i området. Nå er det umulig å kjøre gjennom krysset uten å ramle ut av bilsetet.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter