Tilbake til alle rapporter

Råkjøring på skolevei

Rapportert anonymt 10:52, søn. 21 juni 2015

Sendt til Larvik og Vestfold 2 minutter senere

Fartslek og råkjøring i 30 sonen på småveiene på Torstrand, særlig "runden" Lille Strandgate, Sjøveien og Cortsens gate. Foreslått tiltak er fartsdumper eller endret kjøremønster som gjennomkjøring forbudt eller kun kjøring til eiendommene, enveiskjøring. Dette er rapportert flere ganger før og dokumentasjon samles blant naboer slik at rette myndighet kan ansvarliggjøre ved en ulykke. Dette er en mye brukt skolevei, særlig etter oppføringen av ny skole.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter