Tilbake til alle rapporter

Høy fart og farlig kjøring

Rapportert anonymt 18:14, fre. 26 juni 2015

Sendt til Larvik og Vestfold 1 minutt senere

Hei, Vi opplever "fartslek" og råkjøring i smågatene på Torstrand, særlig Cortsens gate, Lille Strandgate, Sjøgata. Da det er en del barn som leker i disse gatene, og det er skolevei for mange ønsker vi fartsreduserende tiltak som f.eks fartsdumper eller endret kjøremønster, enveiskjøringer, kjøring kun til eiendommer, bom/avsperring av veier eller hindre. Dette for å hindre "fartsleken". Av naboer forstår vi at dette ikke er et nytt problem, men noe som har vedvart lenge, tidligere vært meldt i fra uten resultat.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter