Tilbake til alle rapporter

Plassering av reklameskilt

Rapportert anonymt 18:37, tor. 9 juli 2015

Sendt til Ålesund og Møre og Romsdal 3 minutter senere

Det er i dag satt opp et høyt og stort reklameskilt i krysset til Blindheims-senteret på Blindheim. Etter veglovens §33 er slike reklameskilt søknadspliktige, og spørsmålet mitt er om dette skiltet er godkjent av Ålesund Kommune? Jeg mener at skiltet hindrer sikten i krysset og kan bidra til å skape flere trafikkfarlige situasjoner i et fra før uoversiktlig kryss med stor trafikk.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:54, tor. 6 august 2015

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter