Tilbake til alle rapporter

Store hull i veien rett etter en sving i Sandvikavegen

Rapportert i kategorien Hull i vei av Lars Jacobsen 00:44, tor. 16 juli 2015

Sendt til Statens vegvesen region øst og Stange 1 minutt senere

Store hull i hele veibanen. Må fikses snarest.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Hvorfor er det ingen som tar ansvar og holder vegene i orden. Hjelper det noe om vi legger inn bekymringer her. Blir det tatt alvorlig, eller er det bare et skalkeskjul for de ansvarlige.

    Sendt inn av Hans Olav Olsby 09:08, tor. 16 juli 2015

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 01:28, tor. 13 august 2015

  • Fikset

    Publisert anonymt 21:36, tir. 10 juli 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter